O nás

NAŠE VIZE

Pozvednout úroveň českého basketbalu na nejvyšší možnou úroveň a vytvořit důstojné prostředí, kde budou práva hráčů plně chráněna a respektována. Prostředí, kde se všichni budou chovat v rámci fair-play a společně se budou snažit o co nejlepší image českého basketbalu.

 

VÝKONNÝ VÝBOR ČBHA

 Předseda ČBHA

Profesionální basketbalista s bohatými zkušenostmi ze zahraničí, především z nejlepší ligy Evropy, španělské Endesa Ligy. Dlouhodobý reprezentant České republiky.

 

 

 

 Členka Výkonného výboru

Bývalá profesionální basketbalistka, jedna z nejúspěšnějších basketbalistek „zlaté generace“. Ve sbírce jí nechybí ani tři zlaté medaile – z MS juniorek 1999, z ME žen 2005 a MS 3×3 2016.

 

 

 

Člen Výkonného výboru

Profesionální basketbalista a dlouholetý kapitán BK ARMEX Děčín. S reprezentací se podíval na EuroBasket 2007 a pomohl k postupu na EuroBasket 2013. Ve volném čase se věnuje charitativní činnosti.

 

 

 

AMBASADOŘI

Ambasadorka ČBHA

Vicemistryně světa z roku 2010 se může pochlubit zkušenostmi ze zahraničních angažmá v Polsku a Bulharsku. Hráčskou kariéru ukončila po sezoně 2015/16.

 

 

 

Ambasador ČBHA

Profesionální basketbalista a dlouholetá opora ČEZ Basketball Nymburk, se kterým sbíral bohaté zkušenosti v evropských pohárech. S národním týmem absolvoval EuroBasket 2007, 2013 a 2015. V roce 2016 hrál Olympijskou kvalifikaci.

 

 

Ambasadorka ČBHA

Jedna z nejlepších českých basketbalistek posledních let. Kromě titulu juniorské mistryně světa z roku 1999 má ve sbírce také evropské stříbro 2003 a zlato 2005, stejně jako stříbro z domácího MS 2010.